Petice na podporu urychlení řízení trestního soudu v Haagu

Jak včera informovala média, senátorky Jitka Chalánková a Alena Dernerová společně s členy našeho institutu podali podnět k Mezinárodním trestnímu soudu (ICC) v Haagu z důvodu diskriminace, segregace a útrap, způsobených Vládou České republiky a dalšími institucemi při řešení koronavirové krize. Díky tomu jsme se pak mohli připojit ke společnému podnětu kolegů ze Slovenska, Francie a Velké Británie, kteří požadují vyšetření i dalších otázek – zejména o původu koronaviru a jeho možném zneužití k odstranění základů demokratického právního státu. Kolegové předložili ICC řadu odborných stanovisek a vyjádření (o podrobnostech budeme informovat).

Podpora naší společné žaloby neustále roste, a to celosvětově. Chceme, aby konečně někdo řádně vyšetřil to, co se celosvětově děje již téměř dva roky. S cílem ochránit své děti, ochránit naše rodiny i naši budoucnost.

Pokud nás chcete podpořit, podepište, prosím, tuto petici: https://www.petitions.net/investigation_and_prosecution_of_those_individuals_responsible_for_crimes_against_humanity.

A budeme rádi, pokud odkaz na petici budete dále sdílet.

Vyznáváte stejné hodnoty a není Vám lhostejná situace v naší zemi? Pomozte nám!

Spolupracujme

Hledáme právníky i administrativní pomoc. Neustále rosteme a chceme hájit základní principy práva.

Podpořte nás

Hledáme právníky i administrativní pomoc. Neustále rosteme a chceme cheme hájit základní principy práva.

Jste zaměstnanec a potřebujete pomoc proti opatřením na vašem pracovišti?

Připravili jsme speciální odbory, které pomohou každému, kdo o pomoc žádá. Poradíme vám, jak se bránit protiústavním opatřením na vašem pracovišti.